Privačių detektyvų biuras „Rožinė Pantera“ yra įsikūrusi Vilniuje ir Kaune. Pagrindinis štabas Kaune. Mes nesame teisėsaugos institucijų konkurentai, mes bendradarbiaujame su jomis. Mūsų tikslas - padėti fiziniam ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, išsaugant visišką konfidencialumą, padėti klientams realizuoti jų teisėtus interesus, teikiame paslaugas ne tik Kaune ir Vilniuje, tačiau ir už Lietuvos ribų.

Kas Mes ir ką veikiam? Mūsų užduotis - tirti (pagal kliento užsakymus) įvykius, susijusius su žala, šantažu, neištikimybe (sutuoktinio svetimavimu) ir t.t


Telefonas: +370 613 47500

El. paštas: rozinepantera.lt@gmail.com

Mūsų darbo laikas: nuo I iki VII ištisą parą.

Paslaugas teikiame: Visoje Lietuvoje ir už jos ribų

Paklausti klausimo

Visos teisės saugomos 2008-2022 © rozinepantera.lt

Grįžti

Jus kankina negera nuojauta? Norite įsitikinti, ar viskas gerai su Jūsų antrąja puse? Taigi, Jums būtinai reikia susisiekti su detektyvų biuru „Rožinė Pantera“. Neištikimybės įrodymo atveju sekimo procesas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.Tam, kad privatus detektyvas išaiškintų neištikimybės faktą, neretai neužtenka keleto operatyvių veiksmų. Šis procesas dažnai reikalauja ištiso gerai suplanuotų veiksmų komplekso. Pasitaiko, kad klientai patys bando spręsti šią problemą, tačiau statistika rodo, kad 60% - 70% bandymų yra nesėkmingi. Kad taip neatsitiktų, mums reikalinga kuo išsamesnė informacija apie sekimo objektą tam, kad galėtumėme parengti problemos sprendimo schemą ir planą. Naudodami šiuolaikinę techniką sekamam objektui nesukeliam jokių įtarimų.